Královna látek? Krajka.

Královna látek? Krajka.

Bře 28, 2022 / By : / Category : Produkty

Máte firmu, kde šijete oblečení, bytové doplňky či cokoliv jiného? Potřebujete mít k ruce kvalitní materiál za dobrou cenu? Nebo prostě jen tvoříte pro sebe a rodinu? V každém případě určitě alespoň občas používáte krajky. Je to druh jemné látky, která byla od svého vzniku považovaná https://www.linguee.com/czech-english/translation/pova%25C5%25BEovat.html za luxusní. Byla velmi drahá, a dovolit si ji nemohl každý. I dnes jde o dražší látku, protože její výroba není jednoduchá. U nás ji najdete v mnoha barvách a vzorech.

černá krajka

Krajka madeira se skvěle hodí na výrobu halenek, protože má méně oček, a tudíž není příliš odhalující. Najdete ji u nás v krémové barvě.

Vyšívané květy v podobě madeiry u nás koupíte v těchto barvách: bílé, žluté, modré a růžové.

Další madeirou, kterou u nás najdete, je vyšívaná květy, ale má odlišnou gramáž než ta předchozí. V nabídce ji máme v tmavě modré a černé.

Potřebujete madeiru s většími květy? Najdete ji u nás v bílé a černé.

bílá krajka

Jednou z nejoblíbenějších krajek je jemná bílá krajka, která se nejvíce používá k výrobě svatební šatů. Čeká na vás v bílé barvě.

Elastická krajka s jemným vzorem je často používaná k výrobě spodního prádla, topů a halenek. Máme ji k dispozici v bílé, černé a holubí.

Krajek máme opravdu hodně, nabízíme různé gramáže podle toho, co z nich potřebujete ušít. Šijete poprvé s krajkou, a nemáte ponětí, kterou byste měli zvolit? Rádi vám poradíme, jakou zvolit, aby vydržela.

Z krajek se dá vytvořit skutečně obrovské množství oblečení – různé tuniky, šaty, tílka, trička, a dokonce i sukně nebo šortky. Krajka je vkusným doplňkem elegantního oblečení, které lze nosit na společenské události i na denní nošení. V běžných galanteriích ji často nenajdete, a pokud ji sháníte, seženete ji u nás. Pravidelně doplňujeme skladové zásoby, aby byl výběr dostatečně velký. Zkuste ušít nějaké nové kousky, začněte pracovat s krajkami.