Zrcadlo bez pruhů

Zrcadlo bez pruhů

Dub 29, 2023 / By : / Category : Domov

Čištění zrcadla je nepříjemný a nikdy nekončící úkol. Koneckonců, obvykle trvá jen jeden nebo dva dny, než se další skvrny a spršky vody nahromadí na zrcadle (nebo v případě rodin: dokud si každý zase nevyčistí zuby). To je obzvláště nepříjemné, protože zrcadla, stejně jako okna, stojí spoustu času a úsilí, pokud je chcete mít čisté bez pruhů. Ale tak to nemusí být! Dali jsme dohromady některé z nejlepších tipů a triků, díky nimž bude vaše zrcátko opět bez jiskra!

modré doplňky koupelny

Čištění zrcadla: nejlepší triky

●       Babiččin domácí lék – gin: zní to bláznivě, ale ve viktoriánské Anglii, služebnictvo domácnosti přísahalo na gin, když došlo na čištění zrcadel. Nejlepší výsledek vznikne, pokud si vezmete velmi jemnou látku na čištění – v té době to byla ještě hedvábná šála, nyní funguje i mikrovlákno. Vysoké procento alkoholu v ginu lehce rozpouští tuky a zbytky – a v koupelně zůstává příjemná vůně.

●       Holicí pěna: Další domácí prostředek, je nasnadě, pokud ho máte v dosahu. Vyleštění zrcadla s holícím krémem, má dvě výhody. Za prvé, zrcátko je bez pruhů čisté, za druhé vytváří tenkou vrstvu, která zabraňuje zamlžení zrcadla. Naneste holicí krém suchým domácím hadříkem a utřete ho mírně navlhčeným hadříkem.

●       Holící žiletka: prakticky vedle holící pěny vám jistě leží. Jestliže se nahromadilo více nečistot, použít žiletku je nejlepší způsob, jak můžeme zbytky nečistot opatrně seškrábat. Poté jednoduše vyleštěte měkkým hadříkem – hotovo!

●       Čaj? opravdu: když uvaříte šálek čaje, nechte jej vychladnout, vyleštěte zrcátko a pak utřete do sucha, budete ohromeni výsledkem!

 

zrcadlo u poličky

Samozřejmě můžete také použít čistič oken při na zrcadla. Zrcadlo by se ale nemělo otírat suchým hadříkem nebo utěrkou, protože ty zanechají na povrchu šmouhy. Vezměte si na pomoc namísto toho zmačkané noviny.

Jak vidíte, získávání zrcadla znovu není tak těžké. Nepotřebujete drahé čisticí prostředky.