Zapomeňte na hypotéku, kupte si levný mobilní dům

Zapomeňte na hypotéku, kupte si levný mobilní dům

Dub 24, 2018 / By : / Category : Domov

Mobilní domy levně jsou zde k dispozici pro všechny lidi, kteří až doposud marně hledali samostatné bydlení za přijatelnou cenu. Pokud jde o zděné stavby s pevnými základy, tak taková možnost snad ani neexistuje. Částky, které si účtují stavební firmy za postavení nového domu a realitní kanceláře za prodej toho hotového jsou do nebe sahající a jen málokdo si může dovolit sáhnout do kapsy tak hluboko.
peníze na barák.jpg
Ovšem zůstávat do nekonečna v pronajatém bytě také není zrovna dvakrát výhodné. Vždyť částky, které vyhazujete oknem za nájem, by vám mohly posloužit mnohem lépe. Mnohdy je proto výhodné, nemít až příliš vysoké cíle a nevybírat mezi velkými honosnými stavbami, ale koupit si raději něco mnohem menšího, ovšem dostupného. Vždyť kdo by chtěl žít až do konce života s dluhy? V takovém případě nikdy nevíte, co se může stát. Hypotéka vás může velice snadno stáhnout až ke dnu. Pořiďte si proto raději malý domek za rozumnou cenu, která vás nijak výrazně nezatíží.
klíč k domu.jpg
Získáte výhody bydlení v bytě a života na vlastním pozemku
A přesně proto jsou tady mobilní domy levně. Můžete je získat za cenu, jaká nemá konkurenci. Ovšem bydlet v nich budete stejně komfortně jako v klasickém bytě. Bude to tedy asi takové jako byste si pořídili jakýsi byt v přírodě. A to vám samozřejmě přinese četné výhody. Nebudete muset uklízet příliš velký byt, a přitom budete svým vlastním pánem, nebudete muset trpět nepříjemné sousedy, jak to v bytových domech bývá, ale za stěnami budete mít vlastní prostor, třeba osázený stromy anebo alespoň pěknými rostlinami. Vždyť pokud jste vždy toužili po tom, mít velký balkón či terasu, abyste si splnili sen o vlastní zahrádce se zdravou zeleninou, tak nyní ji můžete mít. Díky bydlení v levném mobilním domě vám zůstanou všechny výhody života v menším bytě, a navíc získáte bonusy, jaké nabízí bydlení na vlastním pozemku.