Vyřádit se můžete i při hře s laserovou pistolí

Vyřádit se můžete i při hře s laserovou pistolí

Bře 07, 2020 / By : / Category : Business


Došli jste do stádia, kdy je pro vás nevyhnutelné, abyste se opět bavili, dováděli jako malé děti a hráli hry, které jste v době vašeho dětství nejvíce milovali? V tom případě zorganizujte velkou událost, kdy vaše známé, blízké přátelé, rodinu nebo kolegy z práce pozvete právě na laser game, u které nejde vůbec o to, kolik je vám let.

Najít v sobě dítě a vychutnávat si život naplno se vším, co nabízí, můžete kdykoliv budete chtít a věřte tomu, že hra s laserovou zbraní vám to během okamžiku názorně dokáže.

billboard-right(1)

Hry, ve kterých se můžete zlepšovat

Jestli jste hru, jakou je laser game lazerfunpraha.cz ještě nevyzkoušeli, měli byste se zaměřit na nabídku her, které se řadí do skupiny začátečníků. Nepřipravíte se tak o možnost užít si hraní naplno a zlepšíte se ve vašich dovednostech natolik, že se později vrhnete na level pro pokročilé a profíky.

Díky 11 typům her rovněž máte možnost vyzkoušet postupem času všechny a návštěvu v zábavním centru Lazerfun si zopakovat několikrát po sobě.

Arény podpoří dramatický průběh hry

Každá bojová hra vyžaduje dávku adrenalinu. O ten se rozhodně postará nejen váš bojový duch, ale rovněž i 2 připravené arény, ve kterých se zábava odehrává. Aztécká aréna vás vtáhne do historických chrámů a nalezete v ní nespočet úkrytů, ze kterých můžete zasáhnout protivníka tak, aby to nemohl očekávat. Její prostor se táhne až do venkovního prostředí, kde můžete najít další skvělá místa ke střílení – třeba i na stromech.

DSC_0204

O něco větší arénou je Labyrint, který vám poskytne příležitost ocitnout se v bludišti, ve kterém ovšem nezabloudíte. Je navržen tak, abyste se v něm nemohli schovat dlouhodobě, ale naopak být pořád v pohybu a střílet na protivníky i ve tmě. Neonové osvětlení je jeho předností a zabaví se v něm především větší skupiny hráčů.

Pokud máte zájem o pořádnou legraci, vydejte se na hru s laserovou zbraní, která je bezpečná a neutrpíte během ní žádná zranění i přesto, že budete držet v ruce zbraň. Je proto vhodná i pro děti nebo pro uspořádání dětské oslavy, na kterou děti jen tak nezapomenou.