V čem se můžete spolehnout na plastové obálky

V čem se můžete spolehnout na plastové obálky

Lis 20, 2021 / By : / Category : Produkty

Nejen na dopisy – do plastových obálek může doma ukládat libovolné předměty, které chcete mít uschované před denním světlem, chráněné před prachem, případně diskrétně zabalené tak, aby do nich nemohl nikdo bez vašeho vědomí vniknout. Prodávají se dokonce ii speciální obálky s bezpečnostní přelepkou, takže vám mohou posloužit doma, v kanceláři a kdekoli jinde, kde potřebujete jisté utajení, třeba formou překvapení pro vaše blízké.

psaní dopisu

Zabezpečení před vodou a vlhkostí – co naplat, každý dopis v papírové obálce může navlhnout, zmoknout, může být pokryt sněhem, i když je to sice málo pravděpodobné při přepravě, ale takto máte u důležitých listin a cenných psaní stoprocentní jistotu. Co je vám platné pak pojištění zásilky, když pošta pojistné vyplatí, ale uvnitř se třeba nacházel dokument historicky nedozírné hodnoty, který penězi nelze vyčíslit?

poznámkový blok

Prach a nečistoty – cenná psaní a dokumenty mohou být při přepravě znečištěny a znehodnoceny a opět se tu budeme potýkat s pojištěním zásilky a vyplacením pojistného plnění. Konkrétně to může proběhnout tak, že přepravní společnosti nedopatřením zapadne ve voze vaše zásilky až na zem a pokud to bude třeba v zimě, a do auta se dostane kus šmíru ze silnice spolu se solí či močovinou pro chemický posyp silnic, papírová obálka to neustojí a malér je na světě. Plastová obálka 60MY https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky/plastove-obalky-balene-po-10ks-60-70-90my/plastova-obalka-70my-650x450mm-10 si poradí i se solí, i s močovinou a dalšími chemikáliemi a odolá i mastnému šmíru benzínu, naftě atd.

Chrání před zvědavci – papírové obálky mohou někoho svádět k tomu, opatrně je rozlepit, třeba nad vodní párou, a vniknout dovnitř a poté obálku opětovně zalepit. Papír to poměrně dobře umožňuje, zatímco zatavený plast nikoli. Pokud obálku uzavřete bezpečnostním uzávěrem nebo tepelným svárem, pokaždé byste násilné otevření poznali a to je vždy důvod k reklamaci zásilky.