U nás se žádá pohodlně

U nás se žádá pohodlně

Říj 24, 2017 / By : / Category : Peníze

Připravujete rekonstrukci domu a část prací si chcete provést svépomocí. Na zamýšlenou rekonstrukci si chcete od banky půjčit peněžní hotovost. Celá řada bank však poskytuje podobné půjčky jen na základě už hotových prací, jejich podrobného vyúčtování, doložení faktur a odborného odhadu. To by však znamenalo, že musíte už mít velkou část peněz připravenou v hotovosti ještě předtím, než můžete začít čerpat prostředky z úvěru!

natažené paže

Jiný způsob financování

Slyšeli jste už o produktu s názvem americká hypotéka nebankovní? Pokud ne, je nejvyšší čas se s tímto výhodným způsobem financování vaší rekonstrukce seznámit. Úvěr zaručíte nemovitým majetkem, ale peníze, které vám prostřednictvím půjčky budou poskytnuty, můžete použít podle svého uvážení. Vaše rekonstrukce může začít už za velmi krátkou dobu!

Pohodlné vyřízení žádosti

Oproti běžným bankám nám velmi záleží na tom, aby žádost o úvěr a její schválení probíhalo co nejvíc pohodlně pro naše klienty. Proto žádáme jen ty nezbytně nutné doklady a snažíme se o to, aby proces schválení úvěru byl co nejrychlejší. Celou řadu úvěrů schvalujeme do jednoho dne, nebo do několika málo pracovních dnů. Kontaktní formulář můžete vyplnit už nyní a nechat si zpracovat nezávaznou kalkulaci. Dozvíte se podrobné informace o tom, jak by vypadalo splácení vaší výše úvěru, s jakou úrokovou sazbou můžete počítat a jakou měsíční splátku byste zasílali.

zlatá kasička

Jistota splácení

V bance vám nabídnou úvěrovou smlouvu a v ní bude garance úrokové sazby jen na několik let. Po uplynutí období fixace, vám banka může úrokovou sazbu jakkoliv zvýšit. U nás se vám nic takového nemůže stát. Úroková sazba, kterou vám nabídneme je pevná. Po celou dobu splácení vám garantujeme stejnou výši splátky, jakou jsme vám vypočetli při sjednávání úvěrové smlouvy. Nemusíte se tak obávat, že byste v průběhu let museli platit více. Riziko neseme my!