Stavba a webu a domu

Stavba a webu a domu

Lis 26, 2021 / By : / Category : Business

Každá stavba, je jedno čeho, většinou začíná odspodu. Ani obyčejnou králíkárnu od střechy dělat nebudete. Ne, že by to nešlo, ale proč?

Asi jste dodnes netušili, že se staví i webová stránka. Ano, ta, na kterou se díváte, když brouzdáte internetem, byť jen tak, nebo cíleně.

Tato věc se také nestaví od střechy, tedy od toho, jak nyní skutečně vypadá, ale od začátku, tedy od vizuálního návrhu.

savba webu

Tvorba webu z Hradce Králové je jedním z mnoha podniků, kde o tom vědí svoje a podle toho se zařizují. Všichni zaměstnanci vědí, co je kolem webu potřeba a co se má, jak dělat.

Při stavbě stránek je to totéž, jako při stavbě domu. Jen se tolik nenadřete. Ale také musíte skládat věci dohromady, postupovat po částech a každou jednotlivou konzultovat se zadavatelem. To znamená, že pokud chce černý podklad na webu své cukrárny, tak tam prostě bude a nikdo o tom nebude diskutovat. To, že se to zrovna nehodí je vedlejší. I když se mu to designér bude snažit vysvětlit.

Schválně se podívejte na jakýkoli web a povšimněte si, co je tam všeho možného. A to nepočítáme různá tlačítka a vychytávky, které mohu na úvodní webové stránce být. Každá jednotlivá funkce se musí do webu vecpat, a musí také fungovat. Takže muži, které tvorba webu živí, musí dávat velký pozor, aby se jedničky a nuly nezamíchaly a aby tedy web řádně vydělával. Host, pokud klikne na tlačítko obsah, chce vidět obsah, a ne třeba program televize.

psaní webu

Web jako takový neběží sám od sebe, musí být hlídán, například jen proto, aby bylo vše v pořádku ohledně SEO. Nebudeme zde sáhodlouze rozbírat co to je. Je stručně řeknu, že je to program, nebo správněji soubor programů, které udržují web viditelný. Prostě aby byl první ve výsledcích vyhledávání. Protože pokud by byl někde na konci, byl by v podstatě k ničemu a nic by neprodal. A to je třeba právě u prodejních stránek přece to nejdůležitější.