Stahování videí nejen z YouTube

Stahování videí nejen z YouTube

Čvn 14, 2022 / By : / Category : Business

Jistě to všichni známe. Po dlouhém, pracovním dni si chceme chvíli odpočinout a tak se sedneme na gauč, a pustíme si televizi, nebo si vezmeme do ruky tablet, notebook, či telefon, a zapneme si YouTube, nebo jinou videoplatformu, a náhle zjistíme, že naše oblíbené video bylo smazáno. Naše oblíbené tvůrce tak můžeme sledovat například na sociálních sítích, jako je Facebook, Instagram, nebo třeba TikTok, či na videoplatformách, jako je výše zmiňovaný YouTube, či obdobné platformy, jako je Vimeo, či Reddit. Například na YouTube tak sledujeme třeba vlogy z cestování, různá vtipná videa, nebo herní záznamy z živých vysílání, a právě proto nás pak mnohdy zamrzí, je-li video z nějakého důvodu odstraněno.

stahování

Nejčastěji tato videa odstraňují http://www.hzscr.cz/clanek/hasici-na-pelhrimovsku-i-nadale-odstranuji-popadane-stromy.aspx buďto jejich autoři, a nebo, pokud obsah videa porušuje některá z pravidel platformy, odstraní jej samotná síť. Pokud se těmto situacím chcete vyhnout, je pak dobrým řešením si toto video stáhnout, ovšem mnoho takových portálů Vámi požadovaný obsah nenabízí, a pokud ano, mnohdy bývá nekvalitní, či dokonce závadný, obsahující vir.

stahování lišta

Z tohoto důvodu je hojně využívaný tzv. video downloader, který Vám zdarma a rychle dovolí stáhnout jakékoliv video, a to napříč takřka všemi platformami. Abyste stáhly Vámi oblíbené video, stačí Vám pouze zkopírovaný odkaz, který najdete v horní liště, ten následně zadáte a potvrdíte stahování ve Vámi požadovaném formátu. Díky tomuto způsobu stahování je pak výsledný soubor nejen nezávadný, ale také v původní kvalitě, v jaké jej autor nahrál na danou sociální síť, či platformu. Stahovaný soubor pak následně najdete mezi Vašimi soubory v počítači, mobilním telefonu, nebo například v tabletu, odkud si jej můžete pohodlně přehrát kdykoliv budete chtít, i kdyby bylo video následně odstraněno z platformy, a to navíc bez reklam.