Stačí přehodit a můžete vyrazit – Kardigany jsou praktické i pohodlné, jak je vybírat?

Stačí přehodit a můžete vyrazit – Kardigany jsou praktické i pohodlné, jak je vybírat?

Čvc 06, 2021 / By : / Category : Produkty

Oblíbili jste si nošení lehkých přehozů neboli kardiganů a hledáte nějaký kousek, který by vás zahřál i v chladnějším počasí. Vybírejte správný materiál.

Stačí přehodit a můžete vyrazit – Kardigany jsou praktické i pohodlné, jak je vybírat?

Už nějakou dobu jsou v šatnících oblíbené lehké kousky, přehozy nebo také kardigany. Jde o svetříky, které se vyrábějí z lehkých nebo teplejších úpletových materiálů a jejich zvláštním znamením je to, že nejsou na zapínání, jednoduše se jen přehodí a může se vyrazit ven. Kardigany je možné nosit kamkoliv, vyrábí se nespočet střihů i vzorů, takže se hodí pro každou příležitost, doplní šaty i kalhoty a tílko, navíc se díky rozmanitosti materiálů dají nosit do každého počasí. Vybírejte je ale pečlivě, některé totiž umí přidat kila.

pexels-photo-1487703

Pozor na správný výběr střihu

Kardigan Mlada-moda.cz unosíte skutečně všude, obvykle se tento kousek oblečení přirovnává ke svetru, ale nemusí být vyroben jen z teplého úpletu, vyrábějí se kardigany i z lehčích materiálů, ty jsou pak skvělé na nošení v létě, kdy stačí zakrýt ramena například při večerní procházce. Vynosíte je ale i na podzim, kdy už je zapotřebí se více zahřát, jedinou nevýhodou může být to, že se nedají zapnout, což ale může vyřešit šikovný střih. Kardigany mohou být rovné, ovšem v tom případě pozor na to, jakou máte postavu, rovné kardigany obvykle přidávají kila a zvětšují problematické partie, proto je lepší vybírat ty, které mají rafinovanější střihy.

pexels-photo-3038601

Zvýrazněte jen to, co potřebujete

U kardiganů vsázejte na jednoduchost, stačí opravdu obléknout kalhoty a obyčejné tílko a přehodit si jej a budete vypadat skvěle. Kromě nejrůznějších materiálů se totiž dá vybírat i z různých střihů, ty právě mohou zvýrazňovat pouze to, co potřebujete, mohou být řasené nebo s límečkem a podobně. Záleží také na velikosti, některé se prodávají jako oversize kousky, tedy u nich velikost ani vybírat nemusíte, volnější střih vám zajistí nejen větší pohodlí, ale také dokonale zahřeje a skryje všechny nedokonalosti postavy. I proto jsou kardigany tolik oblíbené.

Nic praktičtějšího ve svém šatníku asi ani nenajdete, nemusíte totiž řešit vůbec nic, svůj účes ani líčení, jednoduše jej přehodíte a můžete si vyrazit.