Špatná korupce

Špatná korupce

Pro 31, 2022 / By : / Category : Business

Víte, co je to ISO 370 01? Pokud ne, tak se podívejte na webové stránky.gradegroup.cz, kde se dozvíte například co, co to znamená protikorupční management. A samozřejmě je to první mezinárodní protikorupční standard, který nese název ISO 370 01, který vám taky může pomoci odhalit korupci anebo jí předcházet, ale taky hlavně to, že vás naučí s ní bojovat. Podle mého názoru je protikorupční management opravdu důležitý hlavně pro všechny firmy, aby se tohle v naší zemi nestalo. A nejenom v naší zemi, ale úplně všude. A já jsem totiž velice poctivý člověk, takže tohle taky očekávám a opravdu od všech lidí, který jsou kolem mě.

Praní peněz je špatné.

A taky navíc tato norma ISO 370 01 je aplikována taky jak pro malé střední anebo taky velké organizace a to napříč všemi různými sektory. Podle mého názoru je to opravdu kvalitní a skvělé, protože takhle se alespoň může zabránit nějakým zločineckým úmyslu. Já osobně tohle opravdu nemám ráda, protože chci žít plnohodnotný život. A nechápu, jak někdo může dělat nějaké podvody, vždyť potom přeci nemůže mít vůbec čisté svědomí a nemůže z toho klidně spát. To já, kdybych udělala nějakou neplechu, tak z toho budu velice nešťastná. A nemohla bych spát.

Korupce je špatná.

To bych potom potřebovala taky samozřejmě nějakého psychologa, který by mi pomohl se z toho zotavit. Proto raději dávám na to, že raději se uskromním v mnoha věcech, ale budu mít taky čisté svědomí a bude se mi taky potom lépe spát. Pokud tedy i vy sháníte něco kvalitního, co pro vás firma může zajistit, tak například i to, že vám udělá poradenství anebo konzultaci dle vašich potřeb a požadavků. Takže nedejte dopustit na kvalitní ISO 37001, které vám může zachránit pověst firmy a taky fakt, že nebudete mít žádné problémy. A když už jsme u korupce. Máte s ní nějaké zkušenosti? Pokud ano, tak nejste jediní.