Reklamní dárky v podobě méně obvyklého textilu

Reklamní dárky v podobě méně obvyklého textilu

Led 08, 2022 / By : / Category : Produkty

Pyžamo – darovat někomu pyžamo, je poměrně obvyklé pod vánočním stromkem nebo k narozeninám. Ale pokud je to pyžamo ještě vyzdobené nápisem či obrázkem, jehož atraktivita vás vyburcuje k velké radosti, pak dárek splnil maximálně svůj účel. Na pyžamo se můžete odvážit nechat vytisknout i intimnější témata, která může váš partner či partnerka náležitě ocenit.

dívka v pyžamu

Kompresní podkolenky – víte, že kompresní ponožky či podkolenky pomáhají lépe prokrvit dolní končetiny? Pokud to víte, či nevíte a jste rozhodnuti to vyzkoušet, můžete využít potisk i do těchto míst. Zvláště pěkné, barevné a svítivé podkolenky ve sportovním stylu vyniknou kdekoli, kde budete sportovat nebo se volně pohybovat. Ostatně propagace na podkolenkách či ponožkách není ničím novým a zvláště ve sportu má své platné místo.

žena v ponožkách

Rukavice – perfektní možnost, jak dát o sobě vědět přes reklamní dárky, lze i přes rukavice. Máte je navíc na sobě a jsou na dohled vašemu zraku, když je oblékáte a svlékáte. Na vrchní straně rukavic může být nápis i firemní logo a to samé se může týkat i rukavic pracovních včetně gumových anebo rukavic cyklistických.

Domácí obuv – potisknout lze i domácí obuv a nejen domácí, ale i obuv, kterou využíváte v kanceláři. Potisk na pantoflích může vypadat velmi zajímavě, např. jednobarevný v kontrastní barvě s jednoduchým logem či nápisem. Tento nápad se může zalíbit jak dospělým, tak především dětem, můžete jednotlivé pásky třeba korkových pantoflí popsat jmény jejich oblíbených zvířátek či večerníčkových postav a doplnit nápisy obrázkem.

Dámské kalhotky a podprsenky – propagace firemní činnosti může spočívat i v tomto velmi citlivém a choulostivém prostoru. Chce to mít pouze jistotu, že vaše nápady budou z druhé strany akceptovány seriózně, případně jako humor. Každopádně to technicky proveditelné je a záleží jen na vás, jak se rozhodnete.