Ložnice v novém hávu za parádní ceny

Ložnice v novém hávu za parádní ceny

Čvn 03, 2017 / By : / Category : Produkty

Dřevo má své kouzlo, specifickou a příjemnou vůni a dýchne z něj na vás příroda a voňavý les. Zařiďte si váš domov krásným přírodním nábytkem. Třeba do ložnice si můžete pořídit novou manželskou postel z masivu, díky které na vás dýchne vůně z borovicového háje.

postel

Postel, na které se oba pohodlně vyspíte

Nezbytnou součástí každé ložnice je kvalitně vyrobená postel, na které se společně s vaším protějškem pohodlně a plnohodnotně vyspíte. Zároveň by také měla i dobře vypadat, aby i vaše ložnice vypadala k světu. Zvolit si můžete světlé nebo tmavé provedení. Dřevo je kvalitně opracované, postel něco vydrží díky vysoké kvalitě provedení. Po vybrání vhodného dekoru vaší nové postele už zbývá vybrat vhodný rošt. Ani výběr vhodného roštu se rozhodně vyplatí nepodcenit. V kombinaci s vhodnou matrací utvoří celek, díky kterému si budete moci užívat zdravý a plnohodnotný spánek v pohodlí. Vaše nová postel ze dřeva bude v kombinaci s novou matrací, designovým povlečením a bytovými doplňky vypadat opravdu skvostně.

Jaký zvolit rošt

· Lamelový rošt (hodí se pro všechny typy matrací a zajistí také jejich větrání)
· Laťkový rošt (výhodami je pevnost a vyšší nosnost, nehodí se ovšem pro všechny typy matrací)
U nás pořídíte opravdu kvalitní a pohodlné postele z masivu za příznivé a lákavé ceny. Budete si tak moci zařídit vaši ložnici do nového hávu přesně podle vašich představ a získat tak ideální vytvořený prostor pro kvalitní, zdravý a ničím nerušený spánek.

ložnice

Váš spánek v nově zařízené a vybavené ložnici tak získá nových rozměrů a zařízením ložnice do nového kabátku se rozhodně zkvalitní. Pokaždé, když se totiž budete ukládat ke spánku, ucítíte ve vaší ložnicí krásnou vůni dřeva a budete si tak připadat jako uprostřed přírody a bude se vám také lépe usínat.