Doplňky a ostatní příslušenství

Doplňky a ostatní příslušenství

Kvě 05, 2017 / By : / Category : Produkty

chlapec, podzimní les

Pořídili jste si novou a krásnou trampolínu? Pak vězte, že se vyplatí ještě další doplňky, které ji budou chránit a také budou prodlužovat její životnost či zajistí, aby se trampolína vlivem nepříznivého počasí ani nepohnula.

Každý produkt potřebuje péči, aby vydržel co nejdéle, i zde je nezbytné, aby se vaše děti mohly příští rok zase skvěle bavit, skákat a dovádět, abyste ji dobře zazimovali a připravili tak na další rok a na další etapu skákání. Díky tomu také prodloužíte její celkovou životnost.

A. Pořiďte si i ostatní trampolíny náhradní díly. Jelikož tento produkt stojí každý den venku na vaší zahradě, je zřejmě největším a zároveň nejtěžším úkolem zajistit jej proti nepříznivému počasí a také jej přizpůsobit na zimu. Proti velkému větru a dešti vám pomohou s lepší stabilitou a také se zajištěním kotvící sady. Ty mohou mít dva kusy nebo také obsahovat čtyři kusy. Žádné špatné počasí nebude mít žádnou šanci. Díky těmto produktům ji pevně ukotvíte k zemi, takže budete mít jistotu, že vám nikdy neulítne. Nepoškodí ji silný vítr ani nepříjemný déšť, když je venku velká bouřka.

B. Další velkou výhodou je krycí plachta, která ochrání skákací plochu.Žádné nečistoty, zbytky špíny či napadané různé druhy nečistot nebudou mít žádnou šanci. Celá plocha bude skvěle zastíněná a díky tomu také prodloužíte životnost tohoto materiálu. Také tato plachta slouží skvěle na zazimování, které je nezbytné a v našich podmínkách velice důležité. Jelikož se střídá roční období, musíme se připravit i v tomto ohledu na zimu a naši novou trampolínu zazimovat. Díky tomu ji nebudete muset celou sklízet, ale můžete ji klidně nechat venku, stačí plochu přikrýt a opatřit kryty na pružiny.

Dokoupit se však dají i ostatní prvky

Například žebřík, který ve výjimečných případech nemusí být v součásti balení. Tyto malé schůdky tak velice prakticky a jednoduše můžete dokoupit zvlášť. Dá se pořídit také pružina, nebo ochranná síť, při jejím přetržení nebo znehodnocení. Raději dbejte vždy na vysokou bezpečnost a tyto prvky rozhodně kontrolujte a podle potřeby je můžete velice snadno dokoupit a vyměnit.

houpačka, řetězy, dětké hřiště