Buďte krásná na ples!

Buďte krásná na ples!

Dub 29, 2023 / By : / Category : Krása

Plesová sezóna již odstartovala. Toužíte po zaujmout a okouzlit každého při této jedinečné události? Mnozí z nás jsou v tomto bezradní, mnohdy se zbytečně obáváme věcí, které nám na nás samotných připadají nedokonalé. Ale hlavní je si uvědomit, že každý z nás je krásný. Nejdůležitější však je, umět svou krásu prodat! Poradíme vám ty nejlepší typy, které z vás udělají královnu večera!
blondýna před zrcadlem
Co s účesem?
Vaše vlasy ztratili lesk, objem a máte je jako suchou slámu? V tomto případě by bylo dobré řešit tento problém včas. Na internetu naleznete nepřeberné množství podomácku vyrobených vlasových masek, které jsou to pravé na váš problém. Co se týče účesu, je nejlepší svěřit se do rukou odborníka. Kadeřníci jsou mnohdy právě ti, co z vás udělají princeznu. Pokud však z nějakého důvodu ke kadeřnici nechcete, vyzkoušejte internetovou inspiraci. Určitě vás mnoho účesů ohromí a v případě, že naleznete i video návod bude to pro vás hračka!
Výběr šatů
Nejdůležitější je si uvědomit, co je to za ples. Pokud jde o prestižní událost, určitě zvolte šaty dlouhé. Pokud se jedná o vesnický ples, není třeba si s výběrem šatů lámat hlavu. Hitem letošní sezóny je královská modrá. Pokud chcete jít s dobou, doporučujeme vám tuto barvu. Bohužel, jak je známo, hit je hit a má ho každý. Pokud chcete být originální, sáhněte po jiné barvě. Velmi elegantně působí také šaty červené. Věřte nám, že za těmi se otočí nejeden zvědavý pohled.
Make-up
Zapomeňte na přehnané stíny, rudou rtěnku a rudé tváře. Tohle už je pase! Nyní je v módě přirozenost. Lehké stíny, nenápadná líčky, rtěnka pleťové barvy a řasenka. Pokud nejste zrovna zdatný v tomto směru, svěřte se do péče maskérek, které vyberou to pravé pro vás.
dívky se šampusem
Co s nedokonalostmi?
Pokud vás trápí nějaký ten faldík navíc, dieta a cvičení týden před plesem už vás nezachrání. Určitě jste však už slyšela o stahovacím prádle! Tato vymoženost vám pomůže zakrýt nedokonalosti a krásně vyhladí vaše nerovnosti. Až se uvidíte v zrcadle, budete se divit, jaká kouzla dokáže.