Nedovolte vodě, aby se Vám zkazila

Nedovolte vodě, aby se Vám zkazila

Zář 11, 2019 / By : / Category : Produkty

Voda v zahradním bazénu je vystavena celé řadě nejrůznějších vlivů. Od padajícího listí a po všechny možné druhy hmyzu, které zatouží po doušku vody a své přistání nezvládnou. Naše bazénová voda většinou na všechny tyto vlivy reaguje naprosto stejně – začne se kazit.

 • Ve chvíli, kdy už je tento proces na svém vrcholu, s tím už mnoho neuděláme.
  • Můžeme ale včasnou prevencí zabránit mnoha škodám.

malý chlapec plave v bazénu

Mechanické nečistoty totiž vidíme, ale ty, které mohou „kazící proces“ zahájit mnohem dříve, jsou pro nás neviditelné. Je prostě zapotřebí pravidelná kontrola všech možných parametrů.

 • Nejdůležitější jsou tři:
  1. teplota vody
  2. koncentrace chlorové chemie
  3. kontrola pH.

Je zřejmé, že teploměr můžeme mít instalovaný v bazénu nonstop a máme tak stálý přehled o teplotě vody. Ke zjištění ostatních parametrů musíme použít testery. Kontrola pomocí testerů se doporučuje provádět alespoň jednou za čtrnáct dnů. U více zatížených i častěji. Bazénové testery https://www.chlorito.cz/tester-bazenove-vody jsou natolik kvalitní a spolehlivé, že Vám ukáží přesné hodnoty a Vy se budete moci podle těchto údajů zařídit. Což znamená – dodat potřebné dávky vhodné bazénové chemie, která odstraní nežádoucí mikroorganismy, či snížit/zvýšit pH v bazénu.

Kombinované testery ušetří práci i finance

Měření pH je velice důležité pro zdraví všech přítomných plavců. Pokud používáte bazénovou chemii na bázi aktivního chloru, pak bude tím pravým kombinovaný tester.

nafukovací kruh na hladině bazénu

 • Změří pH i koncentraci chloru.

Jestliže využíváte bazénovou chemii kyslíkovou, pak i pro Vás je připraven v nabídce kombinovaný tester přímo pro potřeby Vašeho bazénu. Testery jsou vyráběné v podobě tabletové, kapalné anebo ve formě testovacích proužků. Záleží na každém majiteli bazénu, co je pro něho tím ideálním řešením. Manipulace se všemi uvedenými druhy je velice snadná a bezpečná.