Kdy se kluci cítí jako opravdoví chlapi?

Kdy se kluci cítí jako opravdoví chlapi?

Srp 25, 2019 / By : / Category : Produkty

Je známo, že všechny děti od malička zpočátku nevědomky a později cíleně napodobují činnosti, které dělají jejich rodiče. U dívenek je to hra spojená s péčí o panenky, chlapci zase vyhledávají auta, nebo s si svoje dovednosti zkoušejí při hře na opraváře. Už těm nejmenším dětem od dvou let můžeme nabídnout dětský dřevěný ponk https://www.chytraliska.cz/produkt/pracovni-ponk-s-telefonem/,který je velmi zajímavou interaktivní hračkou pro obě pohlaví.

Silueta černého kladívka

Je opatřen mnoha prvky, které učí jemné motorice, rozlišení barev, tvarů, rozeznávání předmětů a určení jejich správného použití. U tohoto stolku-ponku určitě vydrží váš špunt hezkou chvíli, při pokusech zašroubovat dřevěné barevné komponenty všech možných tvarů do otvorů v desce pracovní i čelní desky, kde je také umístěn jak jinak než dřevěný telefon, kterým si v případě potřeby může váš miláček zavolat o pomoc, pokud mu některá z činností nepůjde od ruky. Pokud by náhodou měl telefon poruchu, dá se lehce odstranit například šroubovákem, který je pohotově připraven v otvoru desky, zrovna tak jako dřevěné šrouby, které svojí velikostí odpovídají dětským ručkám a dá se s nimi lehce manipulovat. Na neúnavnou práci malého šikuly celou dobu koukají veselýma očima hodiny s posuvnými ručičkami, takže se zde nabízí také možnost starším dětem pozvolna poznávat čísla. Tento interaktivní ponk navíc zdobí barevné obrázky pohádkových postaviček, ovoce, nebo dopravních prostředků.
Detail velkých modrých očí malého kluka

Tato hračka je vyrobena z nezávadných materiálů a poslouží velmi dobře k zábavě i učení několika dětským generacím, protože jak známo, dřevěné hračky jsou nesmrtelné.

Udělejte radost svým dětem krásným vánočním dárkem, od kterého se nebudou chtít hnout. Pořiďte jim kvalitní hračku, která je zabaví a zcela jistě přispěje k jejich zdárnému duševnímu i fyzickému vývoji.