Jen při pohodlném posezení si pochutnáte

Jen při pohodlném posezení si pochutnáte

Říj 07, 2019 / By : / Category : Produkty

Židle, stůl a postel jsou většinou první kusy nábytku, které si bereme do místa, které se má stát našim domovem.
Mladá rodina s malými dětmi by měla mít praktický jídelní set umístěný strategicky, aby byl blízko k vodě, k odkládací ploše kuchyňské linky a k lednici. Pokud mají děti své dětské židle, rodiče by měli mít vše na dosah, aby se u jídla vytvořila klidná atmosféra a pohoda. Pokud má kuchyň omezený prostor, na běžné stravování plně postačí rohová jídelní sestava. Ta se většinou skládá z rohové dřevěné lavice, která má jako bonus odklopnou sedací část a vzniklý prostor jde využít pro odložení věcí potřebných ke stolování (ubrousky, prostírání atd.) Dřevěný stůl má dostačující prostor pro 3 lidi, ale při dobré organizaci se vejdou čtyři i pět, především pokud jde o děti. Kromě lavice jsou v sestavě ještě dvě židle, ale dají se přikoupit i další.
praktické posezení u stolu pro více lidí
https://www.nabytek-elegance.cz/jidelni-sety má v nabídce několik velice praktických rohových jídelních setů s možností výběru odstínu dřeva a potahových látek. Takto umístěný jídelní kout poslouží členům i k ranní rychlé snídaní, kde mají vše po ruce a nemusí odbíhat a zdržovat se. Pro pohodlné využití je nutné počítat s tím, že se kolem bude často procházet a je potřeba zajistit pro průchod dostatečnou volnou a bezpečnou zónu.
Pro komfortnější stolovaní s větším nárokem na prostor jsou v nabídce různé variace jídelních setů pro 4-12 lidí s možností rozložení stolů a přikoupení dalších židlí.
jídelní set pro 4 lidi
Židle jsou z kvalitního tvrdého dřeva, které odolává mechanickému poškození a u velké části modelů si lze vybrat z několika barevných odstínů mořidla. Látky jsou vybírané s důrazem na trvanlivost, odolnost proti otírání a zachování tvaru. Na výběr je z několika variant.
Stoly mají základ vyrobený z tvrdého mořeného dřeva, rozložením se dá získat prostor pro další strávníky. Desky stolů se dělají z lamina.
Kromě levnějších sestav jsou v nabídce i jídelní sety luxusního vzhledu, které najdou uplatnění v zasedacích a reprezentačních místnostech firem a v prostorách restaurací.